Tesisler

Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve personeli Uçaksavar Tartan Pist, Uçaksavar Fitness, Açık Basketbol sahaları,Tenis Kortlarını, Dodge Gym, Uçaksavar Spor Salonunu dersler ve antrenmanlar dışındaki  zamanlarda uygunluk durumuna göre ücretsiz kullanabilirler.

Tesislerin kiralanması için bounspor@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz  

 

Kuzey Kampüs

Açık Basketbol Sahası

Kuzey kampüs Kız yurdu yanında beton zeminli oyun alanı

Tel : 4545

Uçaksavar Kampüsü

Stadyum

 

Tartan Pist ve Fitnes Çalışma Saatleri :

HAFTAİÇİ:          09:00 - 20:00

HAFTASONU:     09:00 - 16:30

BOY TURNİKESİ (SUPERDORM TARAFI TARTAN PİST GİRİŞİ) :

BOY TURNİKESİ GİRİŞ KART OKUYUCUSU  6:15   de AÇILACAK SAAT 19:45 de KAPANACAKTIR.

BOY TURNİKESİ ÇIKIŞ KART OKUYUCUSU  6:15  de AÇILACAK  SAAT  20:00 de KAPANACAKTIR.

OFİS TEL:0 212 359  7021

 TESİS AMİRİ: MEHMET YALÇIN

 

STADYUM dan Yararlanma Şartları:

Tesislerimizden ücretli olarak faydalanmak isteyen Boğaziçi Üniversitesi mensubu olmayan kişilerin üye formunu doldurup ücret ödemeden tesis amirliğine formlarını bırakması. Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığının tesisleri kullanmasına uygun gördüğü kişilerin bilgilendirme sonrası ücretini yatırıp tarafınıza verilecek olan misafir kart ile tesislerimizden faydalanaması sağlanmaktadır.(Form İle birlikte ikametgah adli sicil kaydı ve kimlik fotokopisi tesis amirliğine teslim edilmelidir.)

Boğaziçi Mensubu olmayan kişilerin ticari kazanç sağlamak amaçlı tesislerin kiralanması ve üye olunmasına Üniversite yönetim kurulunun uygun görmediğinden dolayı izin verilmeyecektir.

Reklam video çekimleri Üniversite yönetim kurulunun iznine bağlıdır.

 

İdari ve Akademik personel, Öğrenci Kimlik kartları ile ücretsiz giriş yapabilirler. Fitness ve Tartan pistten yararlanabilirler. Tesis organizasyon olduğu günlerde kullanıma kapalıdır.

Mezun ve Emekli personel Üyeliği : Aşağıda bulunan üye formunu doldurarak, üyelik formu ile 1 yıllık 1035 TL , 6 aylık 620 TL, 3 aylık 345 TL' yi ilgili hesaba yatırıp Dekont, 1 fotoğraf, Kimlik, mezun kimliği fotokopisini Tesis Amirliğimize ilettikten sonra 48 saat içerisinde   Mezunlarımıza verilmiş olan MEZUN kart ile giriş çıkış yapabileceklerdir. Sadece Tartan Pistten Yararlanabilirler. Tesis organizasyon olduğu günlerde kullanıma kapalıdır. 25 yaş ve üstü tüm mensup çocukları Boğaziçi mensubu olmayanların statüsünde değerlendirilip üyelik yaptırabilir.25 yaş altı tüm mensup çocukları sizin statünüze uygun olan fiyat tarifesinden yararlanarak üyelik yaptırabilirler.

Boğaziçi Mensubu olmayanların üyeliği : Aşağıda bulunan üye formunu doldurarak, üyelik formu ile 1 yıllık 1380 TL, 6 aylık 830 TL, 3 aylık 620 TL' yi ilgili hesaba yatırıp Dekont, Kimlik Fotokopisi,1 fotoğrafınızı Tesis Amirliğimize teslim ettikten sonra 72 saat içerisinde  Tesis Amirliğimizden Misafir kartı verilerek tartan pist'e giriş çıkış yapabileceklerdir. Sadece Tartan Pistten Yararlanabilirler. Tesis organizasyon olduğu günlerde kullanıma kapalıdır.

Kampus kart sahibi : Boğaziçi mensubu olmayan üyeler ile aynı şartlara sahiptir.

Bilgi için:  bedenegitimi@boun.edu.tr

Hesap No:

T.C. ZİRAAT BANKASI Bebek Şubesi 

 IBAN:  TR56 0001 0007 5652 1707 4050 05

 Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreterlik Sosyal Tesis İşletmesi Uçaksavar Spor birimi         

 

Tartan Pist Üye Formu: İndir

Tartan Pist Mensup Yakını Formu: İndir

 

Spor Salonu

Eğitim dönemi                                                 Ara Dönem                                          Yaz dönemi 

HAFTA İÇİ:         10:00 - 22:00                            09:00-17:00                                         09:00 - 17:00

HAFTASONU:            KAPALI                                 KAPALI                                                KAPALI

NOT :Tesis kapanış saatinden 30 dakika önce sportif faaliyetler sonlandırılır.

SPOR SALONU Yararlanma şartları:

Beden Eğitimi Bölümü dersleri ve Antrenmanlar dışında kalan zamanı Boğaziçi öğrencisi serbest spor faaliyetlerinde bulunabilir. Kimlik karşılığın da tesis personelinden spor salonu içerisinde kullanılmak şartı ile Basketbol topu, Badminton malzemesi gibi spor malzemelerini temin edebilirsiniz.Tesis Mezunlarımızın ve Boğaziçi Mensubu olmayanların kullanımına kapalıdır.

Hafta içi 17:00 den sonra ve Hafta sonları Üniversite takımı antrenmanları için tesis ayrılmıştır.

Masa tenisi odası : spor salonunda öğrencilerimiz için masa tenisi odası bulunmaktadır. Rezervasyon yapılmamakta malzemeler kullanıcılar tarafından temin edilmektedir.

Ergometre odası: Kürek takımı dışında kullanıma kapalıdır.

 

Fitness

Stadyum Tribün altında yer alan Fitness salonumuz Öğrenci ve Personelimize Ücretsiz Hizmet vermektedir.

Tesis kullanım saatleri :

Hafta içi      :   09.00 - 20.00

Hafta sonu :     9.00 - 16:30

Tesis Tel     : 0212 3597021

Güney Kampüs

Multipurpose Room

Dodge Gym giriş katında parke zemini olan Step, Latin Dans  vb. dersler ve faaliyetler için kullanılan çok amaçlı salon

Bouble Kort

1. Kız yurdu arkasında yer alan beton zeminli kışın balon ile kapalı , yazın açık tenis kortu  (TENİS KORTLARINA 4545'DEN REZERVASYON YAPTIRABİLİRSİNİZ)

Açık Basketbol Sahası

İdari Bilimler önünde beton zeminli oyun alanı

Açık Tenis Kortu

Bebek kapı çıkışında beton zeminli Tenis Kortu

Dodge Gym

Basketbol, Voleybol oynamaya müsait parke zeminli spor salonu

Açık Tenis Kortu

1.Kız yurdu arkasında yer alan asfalt zemin kort  (TENİS KORTLARINA 4545'DEN REZERVASYON YAPTIRABİLİRSİNİZ)